Jindřichův Hradec +420 384 321 324 Valašské Meziříčí +420 571 620 229

Zahradní centrum Valašské Meziříčí

Zahradní centrum pod kloboukem

Zahradní centrum pod kloboukem je synonymem oázy, kde návštěvník najde kromě rostlin všeho druhu také dekorace pro dům i byt, materiál a nářadí pro zahradu, ale také farmářské produkty i jiné potraviny.  Mimoto inspiraci, nápady a v neposlední řadě i odpočinek.

K nejdůležitějším položkám sortimentu Zahradního centra patří okrasné a ovocné stromy a keře, dřeviny pro zahradu, hrnkové rostliny kvetoucí i okrasné listem, bylinky, orchideje, pokojové rostliny a další květena. Rostliny nabízíme v různých velikostech od malého "proutku" po velké stromy a keře. Velké rostliny jsou naší doménou.

Z dekorací v Zahradním centru pod kloboukem nabízíme nejenom stálé položky pro každodenní dekorování obytných i jiných prostor, ale hlavně sezónní dekorace, a to hlavně vánoční dekorace, velikonoční dekorace, jarní a podzimní dekorace i dekorace vztahující se k méně významným svátkům a obdobím jako je třeba svatý Valentýn, svátek matek, MDŽ, nebo Dušičky.

Z materiálu, nářadí a potřeb pro zahradu jmenujme květináče, hnojiva, substráty, postřikové přípravky a další přípravky na ochranu rostlin, hadice, motyky, lopatky anebo hrábě.

V našem foodkoutku nejdete čaje a kávu od firem Sonnentor, Basilur a Mixtee, vína, sirupy, marmelády a zavařeniny, koření, mouky a další pochutiny.

Pro odpočinek může zákazník využít posezení uprostřed nákupní trasy. Naši nejmenší zde též naleznou pro sebe zábavu v dětském koutku.

Kompletní sortiment pro vaši zahradu

Naše Zahradní centra jsou prakticky identická, a to jak co se týče velikosti a typu budovy, tak hlavně co se týče sortimentu. Základem sortimentu Zahradního centra je rostlinný materiál zahrnující okrasné i ovocné stromy, keře, trvalky, růže, vodní rostliny, pokojové rostliny, orchideje a další kvetoucí i nekvetoucí hrnkové rostliny. Na to dále navazuje široký sortiment dekorací pro dům, byt i zahradu, následován všemi možnými zahrádkářskými potřebami jako jsou hnojiva, substráty, nářadí, květináče, hadice a další pomůcky, které každý zahrádkář na své zahradě potřebuje. Vyvrcholením a zlatým hřebem nákupu je pak květinka, ve které naše zručné floristky vytvářejí kytice, pugéty, aranžmá a další kreace dle představ a potřeb zákazníka.

Máme dlouhou historii

Cesta k současné podobě však nebyla ani snadná, ani rychlá. Naše cesta začala v roce 1994, kdy jsme provozovali pouze jedno Zahradní centrum v Jindřichově Hradci. Poté, co jsme v roce 2015 otevřeli zbrusu nové Zahradní centrum v Jindřichově Hradci, jsme za necelé dva roky přivítali první zákazníky v Zahradním centru ve Valašském Meziříčí.

 

Kde prodejnu najdete

Zahradní centrum
Bynina 212
757 01 Valašké Meziříčí

Virtuální prohlídka