Jindřichův Hradec +420 384 321 324 Valašské Meziříčí +420 571 620 229
Navštivte naši Facebookovou skupinu. Najdete tam rady, tipy a inspiraci nejen od nás, ale také od ostatních zahrádkářů.

Facebooková skupina plná rad a inspirací

Vážení zákazníci,

jsme moc rádi, že se kolem našich zahradních center vytvořila komunita báječných lidí, kteří se zapálením pečují o své zahrady a dělají své domovy pokaždé o trochu útulnější a krásnější. Koneckonců jsou to místa, kde trávíme obrovské množství času a to, jak se tam cítíme má velký vliv na naši náladu a duševní pohodu. A práce na zahradě mnohdy pomůže i fyzické kondici.

 

Pro koho je skupina Inspirace a rady Pod kloboukem

Skupinu jsme vytvořili pro všechny, kdo potřebují radu, hledají inspiraci nebo naopak chtějí předat své zkušenosti lidem, kteří řeší záludný problém. Pokud tedy máte dotazy, nebojte se je psát přímo do skupiny a za pár chvil se určitě najde někdo, kdo rád předá své zkušenosti a poznatky. A pokud ne, můžete se spolehnout, že uděláme všechno pro to, abychom vám pomohli.

Zkrátka a dobře skupina je tady pro všechny nadšence, kteří chtějí udělat svůj svět krásnější. Ať už začínají na zahradě nebo v obýváku.

 

Ukažte se!

Podařilo se vám vypěstovat krásné rajče? Přesadili jste květiny do nového truhlíku? Vyzdobili jste netradičním způsobem svůj interiér? Ukažte to ostatním a dodejte jim inspiraci pro pěstování a chuť tvořit a dělat svět krásnější.

 

Skupina Inspirace a rady Pod kloboukem

VSTUPTE DO SKUPINY ZDE